SAHİBİNDEN 1978 MODEL AVRUPA FİAT 480 (GENİŞ KARTER BÜYÜK MOTOR )

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 138
İlan Tarihi 16 Ağustos 2018
Model Yılı 1978
Tipi Bahçe + Tarla
Kabin Yok
Vites 6 İleri - 2 Geri
Motor Gücü (hp) 54
Çekiş Tipi 4x2
Silindir Sayısı 3
Çalışma Saati 1
Lastik Durumu (%) 95
Durum 1
Garanti Evet
Kimden Sahibinden
Krediye Uygun Evet
Takas Hayır

sahibinden 1978 model fiat Avrupa  480 motoru yeni rektefelidir öndüzen aksamı yenidir lastikler %90 dır kabin ve çamurluklar yeni takılmıştır hiçbir sıntısı yoktur yürür ve çalışır durumdadır tel= 0535 739 03 35 0530 594 01 35 ANTALYA/KEPEZ altınova Daha Fazla

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Değerli ziyaretçimiz,

Sitemizde ilan veren ve arayan kullanıcılarımız arasında iyi niyet ve güven ilişkisi esastır.

Ancak araç satın alırken veya kiralarken olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için aşağıdaki konularda dikkatli olmalısınız:

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin. Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız aracı görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin ve/veya aracı satın almayın.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın

İlgilendiğiniz araçla ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Araç plaka numarası ile araç üzerinde herhangi bir hak mahrumiyeti (hacizli, rehinli vb.) olup olmadığını araştırın.

Alacağınız aracın tescil belgesinde bulunan motor ve şasi numarası ile araç üzerindeki motor ve şasi numarasının aynı olmasına dikkat ediniz. Aracın servis kayıtlarını kontrol edin.

Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayın.

Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, www.ciftcipazar.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda en yakın Emniyet birimine giderek ilgili kişiler hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

"Bu uyarı mesajı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün koordinasyonuyla hazırlanmıştır."

"Hayra Vesile Olan Hayrı Yapan Gibidir" . H.Ş.