PREFABRİK BÜYÜKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ AHIR KURULUMU

Fotoğraflar yükleniyor

38.000
İlan No 124
İlan Tarihi 7 Ağustos 2018
Kimden Mağzadan
Toplu Satış Evet

CAN YARKA OLARAK TARIM BAKANLIĞI ONAYLI PREFABRİK BÜYÜKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ AHIRLARIMIZI, SİZ ÜRETİCİLERİMİZ İÇİN TÜRKİYE’NİN HER BİR NOKTASINA UZMAN EKİPLERİMİZCE KURULUMLARINI YAPMAKTAYIZ.
Ankara merkezli olan şirketimiz 200 km kadar uzaklığa nakliye ücreti almamaktadır. Daha uzak mesafelere ise cüzi bir nakliye ücreti yansıtmaktadır. İstediğiniz büyüklükte imal edile bilen hayvan barınaklarımız ve kurulacak çiftlik ile ilgili aklınıza takılanlar için 09.00 – 21.00 e kadar arayabilir harici saatlerde, ilgili ilana mesaj ata bilirsiniz. Diğer ölçü ve modellerimiz için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

GÜL DOĞAN:05416901478

Ülkemizde ki her bölgenin iklim yapısında kullanıla bilen, Tarım Bakanlığının ilgili yönetmelik ve mevzuatlarına uygun, işletme numarası alınabilen, 1.sınıf kalitede malzemelerden özenle imal edilen Prefabrik ahırlarımız Türkiye’nin her bölgesine kurulumu gerçekleştirilmektedir.
Ayrıca ısı yalıtımı açısından oldukça üst sınıf bir yapıda olan ahırlarımız sıcak – soğuk farkını en aza indiren yapılardır.
Organik tarım ve hayvancılık tesisleri inşasında Profesyonel ekibimiz tesislerin projelendirilmesi ve işletme numarası alına bilmesi için gereken tüm konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Tesislerimizin inşaatını statik hesaplamalar yapıldıktan sonra gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle güvenle uzun yıllar rahatça kullana bileceğiniz yapılar kurmaktayız.
.
Müşterilerimiz tarafından yapılması gereken işlemler şunlardır.
Zemin betonu veya parke taşı
Elektrik ve su tesisatı
Aydınlatma tesisatı
Hayvan yemlikleri
NOT: AYRICA PREFABRIK SOLUCAN VE MANTAR AHIRI KURULUMUMUZ VARDIR.

GÜL DOĞAN

05416901478

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız malı / ürünü görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Alacağınız ürünü görmenizin ardından ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı bir belgenizin olmasına özen gösterin.

Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde ciftcipazar.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

"Hayra Vesile Olan Hayrı Yapan Gibidir" . H.Ş.