84M2 HİBE DESTEKLİ 500TAVUK PREFABRİK KUMES ANAHTR TESLİM

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 126
İlan Tarihi 9 Ağustos 2018
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Dişi
Kimden Sahibinden
Toplu Satış Evet

84M2 HİBE DESTEKLİ 500TAVUK PREFABRİK KUMES ANAHTR TESLİM

84m2 lik kümeslerimizin anahtar teslim ücreti 38.000₺ dır. 500TAVUK DAHİL

Ankara merkezli olan  200 km kadar uzaklığa nakliye ücreti alınmamaktadır. Daha uzak mesafelere ise cüzi bir nakliye ücreti yansıtılmaktadır. İstediğiniz büyüklükte imal edile bilen hayvan barınaklarımız ve kurulacak çiftlik ile ilgili aklınıza takılanlar için 09.00 – 21.00 e kadar arayabilir harici saatlerde, ilgili ilana mesaj ata bilirsiniz. Diğer ölçü ve modellerimiz için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

2018 yılın da işletme numarası olmadan yumurta satışına izin verilmeyecek… Yumurta üreticilerine mecbur tutulan işletme numarası şartı "Çadır Kümeslere" verilmemektedir ve aynı zamanda hali hazırda bulunan çadır kümesler mayıs ayı itibari ile kaldırılma kararı bölge, bölge kümes sahiplerine bildirilmeye başlanmıştır. (Bu kararın doğruluğu TARIM BAKANLIĞI – İYİ TARIM VE ORGANİK TARIM DAİRE BAŞAKANLININ 0 312 258 83 14 – 0 312 258 83 21 TELEFON NUMRALARINDAN TEYİT EDİLEBİLİR !!!)

 Ülkemizde ki her bölgenin iklim yapısında kullanıla bilen, Tarım Bakanlığının ilgili yönetmelik ve mevzuatlarına uygun, işletme numarası alınabilen, 1.sınıf kalitede malzemelerden özenle imal edilen Prefabrik kümeslerimiz Türkiye’nin her bölgesine kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca ısı yalıtımı açısından oldukça üst sınıf bir yapıda olan kümeslerimiz sıcak – soğuk farkını en aza indirerek sürülerinizde ki yumurta verimi yükseltirken enerji harcamalarınızı minimize edecektir.

Organik tarım ve hayvancılık tesisleri inşasında Profesyonel ekibimiz tesislerin projelendirilmesi ve işletme numarası alına bilmesi için gereken tüm konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Tesislerimizin inşaatını statik hesaplamalar yapıldıktan sonra gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle güvenle uzun yıllar rahatça kullana bileceğiniz yapılar kurmaktayız. Tesislerimiz sadece tavuk değil her cins kanatlı hayvan için, Büyükbaş ahırı, Küçükbaş ağılı olarak da kullana bilirsiniz

150 m2 üzeri siparişlerinizde Prefabrik kümeslerimiz de tavuk çıkışlarımız,kümeste kullanmanız için tulum ve çizmeleriniz hediyemizdir. 

Müşterilerimiz tarafından yapılması gereken işlemler şunlardır.

Zemin betonu veya parke taşı

Elektrik ve su tesisatı

Aydınlatma tesisatı

Folluk ve Tünekler

GÜLLÜ DOĞAN:05416901478

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız malı / ürünü görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Alacağınız ürünü görmenizin ardından ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı bir belgenizin olmasına özen gösterin.

Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde ciftcipazar.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

"Hayra Vesile Olan Hayrı Yapan Gibidir" . H.Ş.