400 LT TURBO ATOMİZÖR BETA 105 POMPALI PROFOSYONEL AYIRICILI YERLİ ÜRETİM

Fotoğraflar yükleniyor

34.500
İlan No 344
İlan Tarihi 13 Ağustos 2020
Durum Sıfır
Garanti Evet
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

sılır Tip Turbo Atomizörler ortak özellikleri ve mevcut seçenekler: 200L, 400L ve 600L depo seçenekleri Dayanıklı fiberglas veya polietilen depo Üç nokta askı düzeneği ve rulet tekerlek sistemi ile traktöre kolay montaj Tıkanmaları önleyen, düzgün ilaçlama sağlayan filitrasyon sistemi Depoyu hızlı doldurmayı sağlayan enjektör sistemi Basınç ayarlayıcı kumanda kolu Hidrolik karıştırma sistemi Çift yönlü damla kesicili seramik plaketli meme Yüksek püskürtme sağlayan komple fırın boyalı fan Ayırıcılı sistem seçeneği Plastik pervane Muhafazalı şaft Yerli Beta ve Taral veya İtalyan Comet marka pompa seçeneği Mevcut seçenekler dışında özel makine siparişleri alınır

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Değerli ziyaretçimiz,

Sitemizde ilan veren ve arayan kullanıcılarımız arasında iyi niyet ve güven ilişkisi esastır.

Ancak araç satın alırken veya kiralarken olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için aşağıdaki konularda dikkatli olmalısınız:

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin. Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız aracı görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin ve/veya aracı satın almayın.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın

İlgilendiğiniz araçla ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Araç plaka numarası ile araç üzerinde herhangi bir hak mahrumiyeti (hacizli, rehinli vb.) olup olmadığını araştırın.

Alacağınız aracın tescil belgesinde bulunan motor ve şasi numarası ile araç üzerindeki motor ve şasi numarasının aynı olmasına dikkat ediniz. Aracın servis kayıtlarını kontrol edin.

Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayın.

Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, www.ciftcipazar.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda en yakın Emniyet birimine giderek ilgili kişiler hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

"Bu uyarı mesajı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün koordinasyonuyla hazırlanmıştır."

"Hayra Vesile Olan Hayrı Yapan Gibidir" . H.Ş.